Śmiertelne potrącenia na torach w Malborku. Sprawę wyjaśni monitoring?

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego potrącenia pieszego przez pociąg, do którego doszło w niedzielę  21.02.2021 w pobliżu ul. Słonecznej w Malborku. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu zdarzenia mundurowi, 66-letni mężczyzna znalazł się na torach kilka sekund przed nadjeżdżającym pociągiem. Na podstawie zabezpieczonego materiału śledczy wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

W niedzielę (21 lutego br.) około godziny 13.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Malborku otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na torach w pobliżu ul. Słonecznej w Malborku. Pociąg śmiertelnie potrącił 66-letniego mężczyznę, który chwilę wcześniej wszedł na torowisko.

Czynności wykonywane przez funkcjonariuszy nadzorowane były przez prokuratora.

Policjanci zabezpieczali miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny, a technik kryminalistyki sporządził dokumentację fotograficzną. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość maszynisty oraz kierownika pociągu. Obaj mężczyźni byli trzeźwi. Policjanci ustalili, że w miejscu gdzie doszło do wypadku znajduje się monitoring, który pomoże wyjaśnić  szczegółowo okoliczności tego zdarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: