Emocjonalny wpis posłanki Lewicy po odejściu koleżanki

Zaskakujący transfer. Wiceszefowa klubu Lewicy Monika Pawłowska poinformowała, że zmienia barwy i dołącza do Porozumienia. Skłoniła tym samym dotychczasową koleżankę, pomorską posłankę Lewicy Beatę Maciejewską do mocnego wpisu.

Dziękuję za wspólną pracę i działania w ramach Lewicy. Dzisiaj zaczynamy iść inną drogą, ale mam nadzieję, że wciąż w przyjaźni będziemy pracować na rzecz lepszej Polski dla każdej i każdego. Dziś rozpoczynam współpracę z premierem Jarosławem Gowinem. Program jak i praktyka działania politycznego Porozumienia, są w obecnej sytuacji mi najbliższe. To jedyne ugrupowanie szczerze zainteresowane ponadpartyjną współpracą dla dobra Polski. Wstępuję do Porozumienia. Nie wstępuję do KP PiS, pozostaję posłem niezrzeszonym – wskazuje Pawłowska.

W ostrym tonie decyzję dotychczasowej partyjnej koleżanki skomentowała Beata Maciejewska, pomorska posłanka Lewicy.

Jako komentarz najlepiej tu pasuje najpopularniejsze słowo ze Strajków Kobiet – napisała.

Monika Pawłowska do Sejmu startowała z okręgu nr 7 (Chełm). Uzyskała 12 tys. 916 głosów. Ma wykształcenie wyższe. Z zawodu jest specjalistką ds. stosunków międzynarodowych. W komisjach sejmowych zajmuje się przede wszystkim obronnością oraz kwestiami międzynarodowymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: