Żenujący komentarz radnego z Gdańska ws. ciężko chorego Piotra Semki

Gdański radny klubu Wszystko dla Gdańska, Andrzej Stelmasiewicz bez odrobiny wyczucia skomentował informację o podłączeniu do respiratora Piotra Semki. Publicysta pozostaje nieprzytomny z powodu zakażenia koronawirusem.

To nie chrześcijańskie, ale trudno mi współczuć temu Panu – tak napisał na profilu Facebooko-wym Dziennik.pl, gdański radny klubu Wszystko dla Gdańska, Andrzej Stelmasiewicz.

Radny odniósł się do informacji o tym, że do respiratora podłączono Piotra Semkę, publicystę. Pozostaje on nieprzytomny z powodu zakażenia koronawirusem.

Krytyka w odpowiedziach

Komentarz sprowokował wiele osób do napisania odpowiedzi.

Naprawdę, myślałem, że masz klasę. Nawet największemu wrogowi współczuje się nieszczęścia i choroby. Na, ale najwyraźniej mamy inną wrażliwość – napisał Andrzej Ługin, redaktor Gdańsk Strefa Prestiżu.

W podobnym tonie skrytykował radnego Rafał Mrowicki, dziennikarz Eska Trójmiasto.

Panie Andrzeju, naprawdę nie wypada. Pan redaktor Semka jest poważnie chory. Za nieprzyjaciół szczególnie warto się pomodlić – uważa Mrowicki.

Powstanie projekt placu nadwodnego w Nowym Porcie

Andrzej Stelmasiewicz odpiera krytykę

Radny Wszystko dla Gdańska jednak nie pozostał obojętny na krytykę. Jednemu z internautów odpisał, że „nie jest chrześcijaninem i nie jestem też obłudny.

 Przecież nie życzę Panu Semce niczego złego. Czy muszę mu współczuć? – dodał Stelmasiewicz.

One thought on “Żenujący komentarz radnego z Gdańska ws. ciężko chorego Piotra Semki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: