34-latka chciała rzucić się pod pociąg. Uratowali ją policjanci

Szybka interwencja policyjnych wywiadowców uratowała życie 34- letniej gdańszczance, która chciała popełnić samobójstwo, rzucając się pod pociąg. Funkcjonariusze pobiegli za kobietą i w ostatnim momencie zatrzymali ją tuż przed przejeżdżającym pociągiem. 34-latka została zabrana przez pogotowie ratunkowe do szpitala.

We wtorek rano dyżurny gdańskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na jednej z ulic dzielnicy Rudniki 34-letnia mieszkanka Gdańska połknęła tabletki i chce popełnić samobójstwo. Na to zgłoszenie natychmiast zareagowali policyjni wywiadowcy. Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce zdarzenia podbiegła do nich osoba zgłaszająca, która wskazała na kobietę biegnącą w stronę nadjeżdżającego pociągu i powiedziała, że to 34-latka, która chce popełnić samobójstwo. Policjanci natychmiast zareagowali na tę sytuację i najpierw podjechali w stronę torów samochodem, a następnie pobiegli za desperatką. W ostatnim momencie zatrzymali kobietę tuż przed przejeżdżającym pociągiem.

Funkcjonariusze wezwali pomoc medyczną, a do czasu przyjazdu karetki zaopiekowali się 34-latką. Szybka reakcja policjantów zapobiegła tragedii, a uratowana kobieta trafiła pod opiekę lekarza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: