Zgodzicie się z akcją? Czy dobrze żyje się w Trójmieście?

„Trzy miasta, jedna destynacja”. Pod takim hasłem ruszyła kampania Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, która pokazuje, jak dobrze żyje się w Trójmieście oraz prezentuje pomysły, jak spędzać tu czas przez cały rok, niezależnie czy jest się mieszkańcem, czy turystą. Bo Gdańsk, Sopot i Gdynia mają wspólnie do zaoferowania przynajmniej trzy raz więcej niż gdziekolwiek indziej.

Po co konkurować i rywalizować, skoro można współpracować? „One for three, three for one (jeden za trzech, trzech za jednego)” – jak śpiewa w nagranym na potrzeby kampanii teledysku gdyński zespół Lady Killer wraz z Piotrem Spychałą i Arkadiuszem Tyda.

W klipie przewijają się najbardziej charakterystyczne obrazy z Trójmiasta i jego topowe atrakcje, w tym najnowsze dzieło, namalowane specjalnie na tę okazję, gdańskiego artysty Piotra Jaworskiego, znanego jako Tuse. Jego mural, który powstał w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 295, uwiecznia elementy charakterystyczne dla wszystkich naszych miast, które razem tworzą niepowtarzalne miejsce na mapie kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: