Szukają włamywacza do auta w Tczewie

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie prowadzą czynności w sprawie włamania, do którego doszło 12 kwietnia br. na terenie miasta. Związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub mają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z tczewskiej komendy prowadzą czynności w sprawie włamania do samochodu, do którego doszło w 12 kwietnia br. po godzinie 3.00 na jednym z parkingów na terenie miasta. Mundurowi prowadzący sprawę ustalili, że sprawca po włamaniu do samochodu ukradł z wnętrza sprzęt elektroniczny oraz narzędzia i spowodował straty na kwotę 700 złotych.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach z monitoringu lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policjantami. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr 47 74 28 186 lub na numer alarmowy 112 albo pisząc na adres: komenda.tczew@gd.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: