22 osoby związane z miastem Gdynia pojadą do Dubaju

Urzędnicy z Gdyni szykują się do wielkiej podróży. Szukają firmy, która zapewni nocleg na łącznie 134 noce w 4-gwiazdkowym hotelu w Dubaju. Wszystko z myślą o targach w Sheikh Zayed Rd – World Trade Centre.

Miasto Gdynia (PPNT) szuka firmy, która zapewni rezerwację i sprzedaż miejsc noclegowych w okresie trwania targów BIG 5. Chodzi o okres od 9 do 16 września 2021 r. Zapytanie ofertowe dla zamówienia realizowanego w ramach projektu „Pomorski Broker Eksportowy. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim”.

Zamówienie na stronach BIP miasta Gdyni.

The Big 5 to wydarzenie dedykowane materiałom, produktom i rozwiązaniom budowlanym. Producenci, dostawcy, handlowcy i usługodawcy z Azji Środkowej, Europy i obu Ameryk prezentują prezentują zaawansowane technologie i rozwiązania budowlane.

Wielkość zamówienia szacuje się na 134 osobodni, w tym:

  • 2 osoby ma 7 dób hotelowych 9 do 16.09.2021, w pokojach jednoosobowych,
  • 20 osób – 6 dób hotelowych 10-16.09.2021), w pokojach jednoosobowych.

Wśród podróżnych mają być prawdopodobnie osoby związane z Pomorskim Parkiem Naukowo-Technologicznego Gdynia – jednostki budżetowej miasta Gdyni.

Szacowany koszt udziału 2 przedstawicieli jednego przedsiębiorcy w targach wynosi 30.000 PLN netto, w przypadku 1 przedstawiciela przedsiębiorcy 24.250 PLN netto z czego dofinansowanie:

    • 85%  kosztu w przypadku skorzystania z pomocy de minimis
    • 50% kosztu w przypadku skorzystania z pomocy publicznej na targi

Urząd Miasta w Gdyni stawia też warunki

Umiejscowienie hotelu, w którym zaproponowane zostaną miejsca musi znajdować się w lokalizacji umożliwiającej dojście na piechotę do stacji metra Finacial Centre Station lub Emirates Towers Metro Station (znajdujących się na linii metra MRed) w czasie nie dłuższym, niż 6 minut. Całkowity czas dotarcia od hotelu (pieszo i metrem) do miejsca odbywania targów Sheikh Zayed Rd – World Trade Centre nie może wynieść więcej niż 20 minut.

W ramach przedmiotu zamówienia wykonawca zobowiązany będzie do rezerwacji i sprzedaży hotelowych usług noclegowych. Za usługę zamawiający rozumie nocleg w hotelu co najmniej czterogwiazdkowym, z 24-godzinną recepcją, restauracją, przechowalnią bagażu, w pokoju jednoosobowym wraz ze śniadaniem kontynentalnym serwowanym od godziny 7.

Pokój musi być z oknem wyposażony w łazienkę z kabiną prysznicową, suszarkę do włosów, klimatyzację, telewizor z bezpłatną możliwością odbioru kanałów TV, telefon, lustro w pokoju i w łazience, ręczniki kąpielowe, szklanki lub inne naczynia do picia, wodę gazowaną i niegazowaną, Internet bezprzewodowy w każdym pokoju (dostęp do Internetu wliczony w cenę pokoju),
z zagwarantowaną codzienną usługą sprzątania oraz wymianą ręczników.

Każdy pokój będzie dysponował balkonem oraz miejscem do pracy (krzesło i biurko).

O wyborze oferty ma zdecydować w 60 proc. cena. Pozostałe 40 proc. stanowi czas dojścia z hotelu do budynku targów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: