Pruszcz Gdański. Rzucali butelkami w przejeżdżające samochody

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego zatrzymali trzech mężczyzna do sprawy rzucania w jadące auta szklanymi butelkami. Dodatkowo 20,22 i 47-latek odpowiedzą za stosowanie gróźb karalnych i narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia kierowców oraz pasażerów volkswagena i fiata. Mężczyźni otrzymali dozór policyjny. Teraz o ich losie zadecyduje sąd.

Dyżurny z Pruszcza Gdańskiego otrzymał zgłoszenie, że na drodze wojewódzkiej 222 pomiędzy Godziszewem, a Gołębiewkiem mężczyzna jadący volkswagenem passatem w brawurowy sposób zajeżdża drogę kierującym volkswagenem golfem oraz fiatem, a jego pasażerowie rzucają w stronę aut szklanymi butelkami.

Policjanci pojechali  na miejsce. Mundurowi po krótkim pościgu zatrzymali volkswagena passata do kontroli. Kierował nim 20 – letni mężczyzna. W aucie znajdowali się pasażerowie. Funkcjonariusze natychmiast zaczęli pracować przy tej sprawie. Policjanci zabezpieczyli monitoringi z aut uczestniczących w incydencie, przesłuchali świadków. Technik kryminalistyki zabezpieczył na miejscu zdarzenia ślady i wykonał dokumentację fotograficzną. Dzięki zebranemu materiałowi dowodowemu w tej sprawie policjanci zatrzymali łącznie trzech mężczyzn 20 letniego kierowcę, oraz 22 i 47 – letniego pasażera.

Prokurator wobec zatrzymanych mężczyzn zastosował dozór policyjny. Teraz o ich losie zadecyduje sąd.

Makabryczne znalezisko w Nowym Stawie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: