Dozór dla 35-latka za posiadanie narkotyków

Kryminalni ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali 35-latka, który posiadał narkotyki. W trakcie przeszukania mieszkania policjanci zabezpieczyli blisko 50 gramów amfetaminy. Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące posiadania oraz handlu narkotykami i na wniosek mundurowych został objęty dozorem policyjnym. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W czwartek Prokuratura Rejonowa w Starogardzie Gdańskim zastosowała dozór policyjny wobec 35-letniego mieszkańca powiatu starogardzkiego, który został zatrzymany przez starogardzkich kryminalnych. Mężczyzna jest podejrzany o posiadanie oraz handel narkotykami.

Mieszkaniec Kociewia wpadł na gorącym uczynku w minioną środę. Podczas przeszukania mieszkania, funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, znaleźli małą skórzaną walizkę – wewnątrz znajdowały się woreczki strunowe z amfetaminą oraz waga elektroniczna. Policjanci zabezpieczyli również na poczet przyszłej kary, znalezioną w mieszkaniu gotówkę w kwocie 1200 zł.

Mężczyzna został doprowadzony do komendy, gdzie usłyszał zarzuty dotyczące posiadania i handlu narkotykami. Za popełnienie tego przestępstwa Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: