21-latka z Tczewa kradła perfumy. Zatrzymała ją policja

Tczewscy kryminalni zatrzymali 21-letnią kobietę, którą podejrzewali o kradzieże sklepowe. Mundurowi ustalili, że sprawczyni na terenie jednego z tczewskich sklepów ukradła kosmetyki warte łącznie ponad tys. złotych. Mieszkanka Tczewa trafiła do miejscowej komendy oraz usłyszała zarzuty dotyczące kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

21 lipca br. tczewscy policjanci otrzymali zgłoszenie o dwóch kradzieżach. Mundurowi ustalili, że na terenie jednego ze sklepów doszło do kilku kradzieży perfum. Mundurowi przyjęli zawiadomienie o przestępstwie i ustalili, że sprawczyni w lipcu br. wchodziła na teren placówki handlowej i wykorzystując nieuwagę personelu, ukradła z półek sklepowych perfumy warte łącznie ponad tys. złotych.

Kryminalni, zajmując się tymi kradzieżami, ustalili, że związek z tymi zdarzeniami ma 21-letnia mieszkanka Tczewa. Funkcjonariusze w miniony piątek zatrzymali podejrzewaną kobietę. Śledczy przedstawili już 21-latce zarzuty dotyczące kradzieży, do których się przyznała.

Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *