Co było powodem tragicznego wypadku w Gronajnach nieopodal Malborka?

W minioną sobotę wieczorem na drodze powiatowej niedaleko Gronajn doszło do wypadku drogowego. Samochód osobowy uderzył w drzewo. Autem podróżowało trzech mężczyzn. Śmierć na miejscu poniosło dwóch pasażerów. Kierujący osobowym peugeotem z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do tragicznego wypadku drogowego doszło na drodze powiatowej niedaleko miejscowości Gronajny. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, w wyniku czego zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Autem podróżowało trzech mężczyzn. Śmierć na miejscu poniosło dwóch pasażerów osobowego peugeota, 50-letni mężczyzna, mieszkaniec gm. Sztum oraz 30-letni mężczyzna, mieszkaniec Sztumu. Kierujący 31-latek, mieszkaniec gm. Sztum z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Na odcinku drogi, na którym doszło do wypadku, pracował prokurator oraz policjanci z ruchu drogowego i grupy dochodzeniowo-śledczej. Technik kryminalistyki wykonał zdjęcia oraz zabezpieczył ślady. Obecnie trwa wyjaśnianie wszelkich okoliczności tego zdarzenia.

(fot. KWP Gdańsk)
(fot. KWP Gdańsk)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: