Kraksa hulajnóg w Gdyni. Sprawa zakończy się w sądzie

Policjanci z gdyńskiej drogówki otrzymali zgłoszenie o kolizji dwóch hulajnóg elektrycznych. Okazało się, że mieszkanka Gdyni jechała na hulajnodze mając blisko promil alkoholu w organizmie. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

Gdyńscy policjanci każdego dnia dbają o bezpieczeństwo na terenie miasta. Niestety mimo działań mundurowych, nadal można spotkać na drogach nieodpowiedzialnych uczestników ruchu drogowego. Coraz większym zagrożeniem są nie tylko nietrzeźwi kierowcy samochodów ale również rowerzyści i kierujący hulajnogami elektrycznymi.

Do jednego z takich zdarzeń doszło w poniedziałek przed 23.00. Funkcjonariusze ruchu drogowego otrzymali informację, że na ul. Morskiej doszło do kolizji dwóch hulajnóg. Mundurowi ustalili, że 22-letnia mieszkanka Gdyni jechała hulajnogą elektryczną i kiedy omijała pieszego, zderzyła się z jadącą na innej hulajnodze osobą, która odjechała z miejsca zdarzenia. Kobieta została przewieziona do szpitala. Funkcjonariusze zbadali jej trzeźwość, miała blisko promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Policjanci wystawili 22-latce wezwanie do komisariatu. Za jazdę na hulajnodze w stanie nietrzeźwości kobieta odpowie przed sądem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: