Człuchów. Mężczyzna zabarykadował się z dzieckiem w mieszkaniu

Po godzinie 18.00 policjanci w Człuchowie otrzymali informację, że 26-letni mężczyzna, po kłótni ze swoją byłą partnerką zamknął się z dwumiesięcznym dzieckiem w mieszkaniu w bloku i nikogo nie chce wpuścić do środka. Natychmiast na miejsce pojechali policjanci i służby ratunkowe. Po około dwóch godzinach negocjacji mężczyzna zgodził się wpuścić do środka matkę dziecka, policjanci wykorzystali ten moment i obezwładnili go. Nikomu nic się nie stało, 26-latek został przewieziony do szpitala psychiatrycznego.

W czwartek 29 lipca policjanci w Człuchowie zostali powiadomieni, o mężczyźnie, który zamknął się razem z dwumiesięcznym dzieckiem mieszkaniu w centrum miasta i nie chce wpuścić do środka matki dziecka. Natychmiast na miejsce pojechali policjanci, pogotowie oraz strażacy. Policjanci ustalili, że 26-letni mężczyzna pokłócił się chwilę wcześniej ze swoją byłą partnerką i zamknął się w mieszkaniu.

Ponieważ zamiary tego mężczyzny nie były do końca znane, a mieszkanie znajdowało się na trzecim piętrze postanowiono, że strażacy pod oknem rozstawią poduszkę powietrzną. Po około dwóch godzinach negocjacji mężczyzna zgodził się wpuścić do środka swoją byłą partnerkę, aby nakarmić dziecko. Sytuację wykorzystali kryminalni, którzy weszli do mieszkania, zapewnili bezpieczeństwo dziecku i obezwładnili mężczyznę.

Zatrzymany 26-letni mieszkaniec Człuchowa nie stawiał oporu. Ratownicy medyczni zapewnili opiekę uczestnikom zdarzenia, dziecku, ani jego matce nic się nie stało. Zatrzymany mężczyzna został przewieziony w asyście policjantów do szpitala

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: