44-latek w Kwidzynie podejrzany o przestępstwo gróźb karalnych

Policjanci zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o przestępstwo gróźb karalnych. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dodatkowo śledczy zabezpieczyli w jego mieszkaniu środki odurzające w postaci marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za przestępstwo dotyczące gróźb karalnych grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, natomiast za posiadanie znacznych ilości narkotyków do 10 lat.

W minionym tygodniu policjanci z Komendy Policji w Kwidzynie otrzymali zgłoszenie o przestępstwie dotyczącym gróźb karalnych i zniszczenia mienia. Zajmujący się tą sprawą śledczy ustalili, że sprawca groził kobiecie pozbawieniem życia i zniszczeniem mienia za co wcześniej miał już orzeczony zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną.

Stróże prawa w związku z tym zdarzeniem zatrzymali 44-letniego mieszkańca Warszawy. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dodatkowo policjanci znaleźli podczas przeszukania jego mieszkania ok. 780 gramów narkotyków. Po sprawdzeniu ich narkotestem okazało się, że  jest to marihuana. Wobec 44-latka zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *