Sopot. Czy rozpoznajesz tego złodzieja papierosów?

Sopoccy policjanci prowadzą czynności w sprawie kradzieży papierosów. Do zdarzenia doszło pod koniec lipca br., gdzie w jednym ze sklepów w Sopocie sprawca ukradł karton papierosów o łącznej wartości ponad 2 tys. zł i uciekł. Związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości dlatego każdy, kto rozpoznaje mężczyznę z monitoringu lub posiada informacje na jego temat, proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie prowadzą czynności w sprawie kradzieży papierosów o łącznej wartości ponad 2 tys. zł. Do zdarzenia doszło 24 lipca br. w jednym ze sklepów na terenie Sopotu, gdzie sprawca wykorzystując nieuwagę pracownika sklepu ukradł karton z papierosami i uciekł.

Związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemyDotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego każdy, które rozpoznaje mężczyznę z monitoringu lub posiada informacje na jego temat, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112A.

Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na numer 47 74 26222 (dyżurny komendy), 47 74 26229 (prowadząca sprawę) lub na numer alarmowy 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji. Informacje można przekazać także drogą mailową pisząc na adres: komenda.sopot@gd.policja.gov.pl.

(fot. KWP Gdańsk)
(fot. KWP Gdańsk)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: