Kwidzyn. Ukradł kosmetyki za ok. 4 tys. zł

Kwidzyńscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży w drogerii. Łączna wartość skradzionego towaru to blisko 3800 zł. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj do dyżurnego kwidzyńskiej jednostki wpłynęło zgłoszenie dotyczące kradzieży perfum w jednym ze sklepów na terenie galerii handlowej. Ze zgłoszenia wynikało, że sprawca znajduje się aktualnie w sklepie i kradnie perfumy oraz inne artykuły kosmetyczne. Na miejscu policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca Grudziądza, który w rozmowie z policjantami przyznał się również do innej kradzieży, której dopuścił się tego samego dnia w innej drogerii na terenie Kwidzyna.

Funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring z dwóch drogerii do prowadzonej przez nich sprawy. Jak ustalili mundurowi, mężczyzna pod koniec lipca dokonał tego samego procederu w tych samych drogeriach.

Mieszkaniec Grudziądza ukradł artykuły kosmetyczne na kwotę ok 3800 zł. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że ma ona w organizmie prawie 0,5 promila alkoholu. Mężczyzna po wykonaniu wszystkich czynności został osadzony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu śledczy przedstawili mu 4 zarzuty kradzieży. Za to przestępstwo grozi mu do 5 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: