71-latek skasował ciężarówkę pod Kwidzynem

Kwidzyńscy policjanci apelują do wszystkich kierowców o rozwagę na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Pamiętajmy o tym, że na drodze nie jesteśmy sami. Bądźmy odpowiedzialni i nie ryzykujmy swoim życiem oraz innych. Nasze błędy i zaniechania mogą niestety mieć tragiczne w skutkach konsekwencje. Starajmy się unikać agresywnych zachowań na drodze, a jeśli takie się pojawiają to informujmy o tym funkcjonariuszy.

Nieprzestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa na drodze może doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji. Do takiego zdarzenia doszło wczoraj tuż po godzinie 11.00 na terenie gminy Kwidzyn w miejscowości Podzamcze, teraz policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia drogowego.

71-latek kierujący samochodem ciężarowym marki Mercedes jadąc od strony Kwidzyna w kierunku Janowa prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił sterowność nad pojazdem zjechał na pobocze a następnie wjechał do przydrożnego rowu. Przed przybyciem służb ratunkowych kwalifikowanej pomocy przedmedycznej udzielił mężczyźnie funkcjonariusz Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego ze sztumskiej komendy sierż.szt. Patryk Wiśniewski. Mężczyzna poszkodowany w wypadku został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala.

Przyczyny wypadków się powielają. Niestety najczęściej winny tym zdarzeniom jest człowiek, ponieważ nieuwaga, brak znajomości przepisów, czy pośpiech, zbiera właśnie takie żniwo.

Wytwórnia papieru w Kwidzynie zmieniła właściciela

Kwidzyn. Ukradł kosmetyki za ok. 4 tys. zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: