Utrudnienia na ul. Niepołomickiej w Gdańsku

Od 19.08 (czwartek) na ul. Niepołomickiej wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy od skrzyżowania z ul. Kampinoską do skrzyżowania z ul. Przebiśniegową (w relacji do ul. Przebiśniegowej). Kierowcy jadący z ul. Przebiśniegowej oraz Starogardzkiej w kierunku ul. Świętokrzyskiej będą mieli zapewniony dojazd poprzez ul. Srebrną i ul. Kampinoską. Utrudnienia w ruchu potrwają do 06.09.2021 r.


Ul. Niepołomicka stała się w ostatnim czasie jedną z najczęściej uczęszczanych ulic na południu Gdańska. By zadbać o bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego wybudujemy na wysokości posesji nr 6 przejście wraz z azylem. To lokalizacja, która zapewni dostateczną widoczność zarówno kierowcom, jak i pieszym. By dojście do przejścia było komfortowe na odcinku ul. Niepołomickiej od strony lasu ułożony zostanie nowy chodnik.

Budowa nowego przejścia rozpoczęła się we wtorek 27 lipca i będzie wymagała zamknięcia odcinka ul. Niepołomickiej. By zachować ciągłość ruchu w obu kierunkach równolegle do ulicy ułożyliśmy tymczasową nawierzchnię. Ruch pieszych na istniejącym chodniku będzie możliwy przez cały czas trwania robót.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *