Manifestacje na ulicach Gdańska. Możliwe utrudnienia

W najbliższą sobotę, 21 sierpnia, odbędą się liczne manifestacje w Śródmieściu Gdańska. Spodziewane są utrudnienia w ruchu drogowym oraz komunikacji miejskiej.

W sobotę, 21 sierpnia, w godz. 12.00 – 19.00 na terenie Śródmieścia Gdańska spodziewane są zgromadzenia publiczne. Należy spodziewać się dużych utrudnień w ruchu drogowym oraz w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w tym rejonie. Na wspomnianym terenie obowiązuje całkowity zakaz używania dronów.

Nad bezpieczeństwem w ruchu drogowym, przestrzeni publicznej oraz odbywających się zgromadzeń publicznych czuwać będą funkcjonariusze policji.

Dla kierowców w trzech miejscach zostaną wystawione mobilne tablice zmiennej treści informujące o utrudnieniach. Ruchem drogowym, w najbardziej newralgicznych punktach będzie kierowała policja. Prosimy o bezwzględne stosowanie się do ich poleceń.

Utrudnienia w funkcjonowaniu linii autobusowych i tramwajowych w centrum Gdańska mogą wystąpić w godzinach 09.00-21.00. Informacje o bieżących zmianach będą dostępne na stronie internetowej www.ztm.gda.pl w zakładce „Bieżąca Sytuacja Komunikacyjna” oraz na tablicach elektronicznych na przystankach.

Prosimy osoby, chcące w sobotę, 21.08.2021 r. odbyć podróż do Śródmieścia Gdańska komunikacją miejską o uwzględnienie spodziewanych utrudnień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: