Poszukiwania 66-latka w Gdańsku

Policjanci z komisariatu na Śródmieściu poszukiwali 66-letniego Ryszarda K. z Gdańska. Mężczyznę ostatni raz widziano 25 sierpnia 2021 roku w Pruszczu Gdańskim. Od tego czasu ślad po nim zaginął. Mężczyzna odnalazł.

AKTUALIZACJA

Mężczyzna odnalazł się. Policja zakończyła poszukiwania.


Z relacji rodziny zaginionego wynika, że 66-letni Ryszard K. ostatni raz widziany był 25 sierpnia br. Tamtego dnia ok. Godz.10:40 wyszedł z mieszkania swojej siostry w Pruszczu Gdańskim. Jednak do chwili obecnej nie powrócił i nie skontaktował się z rodziną.

Rysopis: 165 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, łysy, nos garbaty, oczy niebieskie, uszy normalne, przyległe. W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w spodnie dresowe koloru zielonego,sweter z długim rękawem koloru szarego, buty sportowe typu adidas koloru granatowo- brązowego.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji na Śródmieściu przy ul. Długa Grobla 4 tel. 47 741 34-22 lub pod numerem alarmowym 112.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: