Skradziony samochód w Kościerzynie odnalazł się w Ryjewie

Kilka godzin po kradzieży samochodu w Kościerzynie kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie ujawnili miejsce, gdzie znajduje się skradziony mercedes. Mundurowi namierzyli samochód w lesie na terenie gminy Ryjewo.

Kryminalni z Kwidzyna w ubiegły wtorek zostali poinformowani przez policjantów z Kościerzyny o kradzieży z ich terenu samochodu marki Mercedes o wartości ok.200 tys. zł. Pojazd na kościerskich numerach rejestracyjnych zniknął z terenu ogrodzonej posesji 49- latka w nocy z 30/31 sierpnia br.

(fot. KWP Gdańsk)
(fot. KWP Gdańsk)

 

Funkcjonariusze tamtejszej jednostki natychmiast rozpoczęli działania poszukiwawcze za utraconym autem i poinformowali o tym zdarzeniu ościenne jednostki. Od zgłoszenia kradzieży samochodu nie zdążyły upłynąć 24 godziny, gdy policjanci pionu kryminalnego z Kwidzyna namierzyli auto w ryjewskim lesie.

Skradziony samochód poddany został oględzinom z udziałem technika kryminalistyki, a potem odholowany na policyjny parking. Odzyskane przez policjantów auto zostanie zwrócone prawowitemu właścicielowi.

Ryjewo. Uciekał przed policją bez kasku, polami i ze skrzynką piwa na baku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: