Agnieszka Michajłow dołączyła do miejskiego portalu gdansk.pl

Rzeczniczka Portu Lotniczego w Gdańsku, Agnieszka Michajłow, poprowadzi program w miejskich mediach pod zarządem Aleksandry Dulkiewicz. Agnieszka Michajłow w 2019 r. rozstała się ze swoją redakcją Radia Gdańska, jak twierdzi przez tzw. dobrą zmianę.

Agnieszka Michajłow do 2019 r. prowadziła w Radiu Gdańsk poranne wywiady pod tytułem “Rozmowa kontrolowana”.

Po rozstaniu z radiem Agnieszka Michajłow znalazła pracę w gdańskim Porcie Lotniczym, gdzie jest rzecznikiem prasowym. Większość informacji, które dotyczą tego, co dzieje się na gdańskim lotnisku, jest pisana właśnie jej ręką. Teraz – co należy zaznaczyć: nie zawieszając pracy rzecznika prasowego – wraca do działalności publicystycznej.

Jak widać miejskie media, za którymi stoi Lech Parell, poprzedni prezes Radia Gdańska, nie widzą problemu, by współpracować z Michajłow.

Była dziennikarka publicznej rozgłośni gościnnie będzie prowadzić cotygodniowy podcast pod tytułem “Jestem z Gdańska. Rozmowy Agnieszki Michajłow”. Program będzie emitowany w każdą środę o godz. 12.00 na portalu gdansk.pl oraz na profilu Miasta Gdańska na Spotify. Każdy z odcinków po premierowej emisji będzie dostępny zarówno na gdansk.pl jaki i Spotify.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: