Amator czekolady w Tczewie. Ukradł ze sklepu łącznie 96 tabliczek

Tczewscy policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o kradzieże sklepowe. Według ustaleń mundurowych sprawca wchodził do jednego ze sklepów na terenie miasta i kradł czekolady, gdzie spowodował straty o łącznej wartości prawie 1200 złotych. Wczoraj śledczy przedstawili zatrzymanemu 32-latkowi zarzuty dotyczące kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

31 sierpnia br. kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie ustalili, że pod koniec tego miesiąca doszło do trzech kradzieży na terenie jednego ze sklepów w mieście. Policjanci zajmujący się tą sprawą ustalili, że sprawca po trzykrotnym wejściu na teren placówki ukradł łącznie 96 czekolad i spowodował łącznie straty na kwotę prawie 1200 złotych.

8 września br. tczewscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że mężczyzna, który miał związek z kradzieżami czekolad, znajduje się w jednym ze sklepów. Funkcjonariusze we wskazanej placówce zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu tczewskiego. Mundurowi po zatrzymaniu podejrzewanego mieszkańca Tczewa doprowadzili go do policyjnego aresztu. Wczoraj śledczy przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie zarzuty dotyczące kradzieży. Teraz jego losem zajmie się sąd. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: