Jazda rowerem jesienią też może być przyjemna. Wkręć się w Sopot

Z początkiem września rozpoczęła się dwumiesięczna sopocka kampania, która promuje dojazdy rowerem do pracy – Wkręć się w Sopot. Punkty , które zostaną zebrane za przejechane kilometry będzie można wymieniać na nagrody. Zabawa ma potrwać do końca października.

Podobnie jak w Gdańsku, tak i w Sopocie jazda rowerem jesienią się opłaca. Od 1 września do 30 października każdy przejechany rowerem kilometr to 1 punkt , który zostanie zapiany w aplikacji Activy. Za każdy przejazd uczestnicy otrzymują dodatkowe 5 pkt, a za dojazd do pracy i z pracy do domu  dodatkowych 50 punktów.

Aby aplikacja mogła przyznać punkty, należy na początku  zarejestrować przejazd za jej pomocą , a następnie rozpocząć przejazd na początku podróży i zakończyć w miejscu docelowym. Minimalna długość przejazdu wynosi 1,5 km. Od 1 października punkty te będą się liczyły się podwójnie.

Zebrane przez uczestników punkty dadzą miejsce w rankingu ogólnym, a najlepsi otrzymają bony zakupowe. Bony te będzie można wymieniać na nagrody takie jak wejściówki do instytucji kultury, koszulki czy też  bony zakupowe do sklepów sportowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: