Forum Przedsiębiorstw 2021. Konferencja dla przedsiębiorców w województwie pomorskim

Jedną z najpopularniejszych konferencji dla przedsiębiorców w województwie pomorskim będzie tegoroczna edycja Forum Przedsiębiorstw. Odbędzie się ona  15 września w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.  Agencja Rozwoju Pomorza,  która jest organizatorem przewidziała dla publiczności dwie formy uczestnictwa. Pierwszą z nich jest udział w wydarzeniu na miejscu, w audytoriach i salach PPNT. Natomiast drugą formą uczestnictwa jest śledzenie transmisji na żywo w internecie. Obie formy uczestnictwa wymagają zachowania rejestracji.

Wybierając pierwszą formę uczestnictwa , stacjonarnie należy  po opłaceniu zwrotnej kaucji w wysokości 30 zł zarejestrować się za pośrednictwem serwis Konfeo: https://forumprzedsiebiorstw.konfeo.com/. Obowiązuje limit uczestników . Dlatego też ze względów bezpieczeństwa do uczestnictwa w wersji stacjonarnej zaprosone są tylko osoby w pełni zaszczepione

Natomiast transmisję na żywo będzie można oglądać po rejestracji, która jest możliwa na stronie https://forumprzedsiebiorstw.pl/. Na podany adres e-mail organizatorzy prześlą link do systemu streamingowego. Regulamin konferencji znajduje się na stronie www.forumprzedsiebiorstw.pl.

Podczas Forum Przedsiębiorstw 2021 padną odpowiedzi na ważne i aktualne pytania:

  • jaki wpływ na małą firmę mają wydarzenia polityczne i zawirowania gospodarcze na drugim końcu świata?
  • jak dbać o bezpieczeństwo teleinformatyczne w przedsiębiorstwie?
  • jak umiejętnie promować się w internecie?

Podczas Forum Przedsiębiorstw będzie można wysłuchać komentarzy dotyczących aktualnej sytuacji ekonomicznej . Uczestnicy będą mogli wziąć udział w trzech panelach tematycznych.

Forum Przedsiębiorstw 2021 zostało objęte honorowym patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka oraz Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *