Fundusze unijne – bezpłatne konsultacje w Tczewie

Dom Przedsiębiorcy w Tczewie zaprasza wszystkie osoby zainteresowane do skorzystania z działań Mobilnego Punktu Informacyjnego na Pomorzu.

Specjaliści do spraw  Funduszy Europejskich, w ramach prowadzonych działań, odwiedzą miejscowości województwa pomorskiego . W każdej miejscowości  jednego dnia będą dostępni dla osób zainteresowanych Funduszami Europejskimi.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 21 września, godz. 11:00-14:00 w Domu   Przedsiębiorcy w Tczewie, znajdującego się przy  ulicy Westerplatte 3,​

Za organizację Mobilnego Punktu Informacyjnego w Tczewie odpowiada Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Malborku.

Godziny otwarcia Mobilnego Punktu Informacyjnego:

  • poniedziałek: 8:00-18:00
  • wtorek-piątek: 8:00-16:0

 

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej zajmuje się koordynowaniem Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Informacje , które są udzielone przez pracowników Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich nie stanowią oficjalnego stanowiska Instytucji Zarządzających i nie mogą stanowić również podstawy do formułowania jakichkolwiek roszczeń, . Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich ani jego pracownicy nie odpowiadają również  za błędną interpretację udzielonych informacji, ani za następstwa czynności podjętych na ich podstawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: