Do usteckiego ratusza wracają punkty ZUS i rejestracji pojazdów

Już niedługo sprawy ZUS i rejestracji pojazdów mieszkańcy Ustki będą mogli  załatwić w usteckim ratuszu . Punkty Starostwa i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych wznowią swoją działalność.

14 września Punkt rejestracji pojazdów – filia Wydziału Komunikacji i Drogownictwa w Starostwa Powiatowego wznowi swoją działalność. Punkt będzie czynny dla interesantów w każdy wtorek i czwartek, w godzinach 8.30 -14 w pokoju 106. Interesanci muszą jednak umówić wizytę telefonicznie pod numerem 59 81 54 304.Wszystkie pytania, które  dotyczą procedur związanych z rejestracją pojazdów czy  wymianą dowodu rejestracyjnego należy kierować bezpośrednio do Wydziału Komunikacji i Drogownictwa w Słupsku pod numerem telefonu 59 84 18 542, 59 8418 592, 59 84 18 543.

Już we wrześniu w naszym urzędzie wznowione zostaną dyżury w Punkcie Rejestracji Pojazdów i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych – poinformowała Eliza Mordal, rzeczniczka usteckiego ratusza

Punkt informacyjny Zakładu Ubezpieczeń Społecznych  w ratuszu będzie działał natomiast od 15 września w każdą środę w godzinach 9-13 w pokoju 119.

W czasie trwania wizyty w Urzędzie Miasta Ustka interesantów nadal będzie obowiązywać zakrywanie ust i nosa, a także zachowanie bezpiecznej odległości minimum 1,5 metra i dezynfekcja rąk.

Urząd w Gdyni przyspiesza rejestrację aut

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: