Kursy komputerowe dla dzieci z terenu rewitalizowanego

W Placówce Wsparcia Dziennego „ Dom Sąsiedzki przy ulicy Ogrodowej” odbędzie się bezpłatny kurs komputerowy. Udział w nim będą mogły wziąć dzieci w wieku szkolnym, które mieszkają na obszarze rewitalizowanym miasta Słupska.

Bezpłatny kurs komputerowy odbędzie się od 13 września do 10 grudnia w godzinach popołudniowych. Zajęcia będą się odbywały raz w tygodniu  w grupach 5 – osobowych. Podczas kursu uczestnicy dowiedzą się wielu ciekawych rzeczy tak jak np: napisać maila czy wstawić ogłoszenie na stronę internetową. Dowiedzą się, również jak zrobić karykaturę.  Uczestnicy podczas KURSU uzyskają odpowiedź na niemal każde nurtujące ich pytania , które są związane z informatyką dla ambitnych. Na kursie będą również podstawy programowania. Wszystko to sprawie , że będzie można  połączyć przyjemne z pożytecznym i aktywnie spędzić czas.

Kurs komputerowy będzie realizowany w ramach projektu „Usługi społeczne – innowacyjne i kompleksowe wsparcie na rzecz mieszkańców obszaru rewitalizowanego Miasta Słupska” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.” Działania projektowe będą współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: