Smaczne pożegnanie lata. Food Trucki ponownie w Chojnicach

Wszyscy miłośnicy kulinariów już niedługo będą mieć okazję rozkoszować się w dobrej kuchni. W dniach 17,18 i 19 września na terenie Chojnic zagoszczą pasjonaci dobrej kuchni.

Przez blisko trzy dni będą oni karmić swoimi popisowymi daniami. Wszystko prowadzone będzie w ramach smacznego pożegnania lata. Strefa food trucków zlokalizowana będzie przy Galerii Handlowej Proxima znajdującej się na ulicy Jana Pawła II .

Food trucki, które przyjadą do Chojnic będą promować kulinaria , a także karmić spragnionych eventów pod chmurką mieszkańców daniami z różnych stron świata. Kulinarne świętowanie z food truckami odbędzie się w najbliższy weekend od 17-19 września. Organizatorzy zapraszają na rodzinny piknik w ramach kultowego już zlotu – tym razem z okazji pożegnania lata. W tym roku miejscem kulinarnego pożegnania lata będzie parking Proxima.

Do Chojnic ponownie zawita kilkanaście food trucków. Będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

Organizatorem zlotu jest centrum handlowe Proxima Park  i organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości. Potrawy przygotowane będą ze świeżych i sezonowych produktów. .

Wstęp na wydarzenie jest wolny i będzie odbywać się w następujących godzinach:

  • Piątek: 11:00- 21:00
  • Sobota: 11:00-21:00
  • Niedziela 11:00-20:00

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: