Funkcjonariusze zabezpieczyli automaty do gier i narkotyki

Po raz kolejny tczewscy kryminalni uderzyli w nielegalny hazard. W jednym z lokali na terenie Tczewa zabezpieczono  5 nielegalnych automatów , które służyły do gier hazardowych oraz pieniądze pochodzące z tego procederu.

Dodatkowo podczas przeszukania pomieszczeń stróżom prawa udało się zabezpieczyć 25 gramów amfetaminy. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Właścicielowi  nielegalnych automatów dodatkowo grozi wysoka kara finansowa.

Policjanci , którzy zajmują się na co dzień zwalczaniem przestępczości  gospodarczej  z tczewskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami z pomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej w Kwidzynie na terenie Tczewa przeprowadzili wspólne działania. Działania te ukierunkowane były przede wszystkim na zwalczenie przestępczości związanej z nielegalnym hazardem.  W jednym  z lokali ujawnili i zabezpieczyli 5 nielegalnych urządzeń, które to stanowić będą dowód w prowadzonym postępowaniu przez Krajową Administrację Skarbową.

Zabezpieczone nielegalne urządzenia zostały wycenione na kwotę 60 tys. złotych. Dodatkowo mundurowi przejęli prawie tys. złotych pochodzących z tego nielegalnego procederu.

Za przestępstwo posiadania narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Właściciel automatów poniesie konsekwencje za złamanie przepisów kodeksu karno-skarbowego, za co grozi wysoka kara grzywny i kara pozbawienia wolności do lat 3.

Urządzali nielegalne gry hazardowe na automatach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: