Morskie Centrum Nauki otwiera się dla zwiedzających

Morskie Centrum Nauki, które powstaje na Łasztowni wzbudza ciekawość mieszkańców, którzy często zaglądają przez ogrodzenie, żeby móc zobaczyć efekty prac budowlanych. Już w najbliższy piątek pojawi się także możliwość obejrzenia obiektu od środka.

Przewodnicy będą opowiadać zwiedzającym, co dokładnie będzie mieściło się wewnątrz poszczególnych pomieszczeń. Podczas zwiedzania będzie można wejść pod kulę powstającego planetarium, a także na taras i podziwiać nadodrzańską panoramę miasta. Zwiedzanie Morskiego Centrum Nauki będzie prowadzone w 10-osobowych grupach.

Warunki aby wziąć udział w wydarzeniu

Zainteresowane osoby muszą dziś do godziny 16:00 przesłać swoje zgłoszenie na adres mailowy: biuro@centrumnauki.eu. W zgłoszeniu należy zaznaczyć w jakich godzinach chcielibyśmy zwiedzić obiekt. Niestety ilość grup jest ograniczona, dlatego też o udziale będzie decydować przede wszystkim kolejność zgłoszeń.

Zwiedzanie Morskiego Centrum nauki możliwe jest tylko dla osób pełnoletnich. Odbywać się ono będzie zgodnie z zasadami BHP i przepisami bezpieczeństwa w czasie pandemii.

Wydarzenie odbywa się w ramach Drzwi Otwartych Funduszy Europejskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: