Policjanci zatrzymali 20 – latka. Zabezpieczyli 2 kg amfetaminy

Funkcjonariusz policji z Komendy Powiatowej w Wejherowie zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie znaczną ilość narkotyków. W mieszkaniu zatrzymanego i jego garażu funkcjonariusze znaleźli substancje zabronione. Łącznie kryminalnym udało się zabezpieczyć prawie 2 kilogramy amfetaminy. W działaniach brali udział funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej w Gdyni z psem Edkiem, który jest przeszkolony do wykrywania narkotyków.

Policjanci , którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości  narkotykowej z wejherowskiej komendy zatrzymali 20-latka w związku z posiadaniem znacznej ilości narkotyków. Narkotyki  schowane były w lodówce, w domu 20-latka. Natomiast pozostała część znajdowała się w garażu  w plastikowym pudełku oraz apteczce. Łącznie mundurowym udało się zabezpieczyć amfetaminę o wadze prawie 2 kg oraz niewielką ilość marihuany.  Narkotyki zostały przez policjantów zabezpieczone do sprawy i badań przez biegłego specjalik

20 – latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Niebawem zostanie doprowadzony do sądu rejonowego.

Niewykluczone, że mężczyzna może zostać tymczasowo aresztowany. Za popełnione przestępstwo grozi kara 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze zabezpieczyli automaty do gier i narkotyki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: