29-latek z Kościerzyny miał ponad kilogram marihuany

3-miesięczny areszt zastosował sąd wobec 29-latka mieszkańca powiatu kościerskiego podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany w miniony wtorek, kiedy kryminalni znaleźli u niego narkotyki. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad kilogram marihuany i 48 gramów amfetaminy. Mężczyzna trafił na trzy miesiące do aresztu. Grozi mu do 10 lat więzienia.

W miniony wtorek funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie zatrzymali mężczyznę, który w swoim mieszkaniu ukrywał znaczną ilość narkotyków. Wcześniej realizowana praca operacyjna policjantów doprowadziła do ustalenia miejsca przechowywania środków psychoaktywnych i substancji odurzających. W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli ponad kilogram marihuany i 48 gramów amfetaminy.

W związku z posiadaniem znacznej ilości narkotyków 29-latek usłyszał zarzuty. Wczoraj Sąd Rejonowy w Kościerzynie zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: