Targ Produktów Ekologicznych w Kartuzach

Już w najbliższą sobotę 25 września w Kartuzach odbędzie się XV Kartuski Targ Produktów Ekologicznych. Chętni będą mogli  kupić nie tylko ekologiczne owoce, warzywa, miody, sery i wędliny, ale w sprzedaży będą również domowe przetwory czy ciasta. 

W sobotę Rynek w Kartuzach zamieni się w kolorowy targ. Rozstawione będą stoiska z płodami rolnymi , a także  produktami pochodzącymi z ekologicznych gospodarstw.

Oferowane będą owoce i warzywa, miód, jaja, przetwory, sery, wędliny, pieczywo . A więc wszystkie produkty, które  są zdrowe, smaczne , a co najważniejsze są najwyższej jakości. Swoje specjały oferować  będą także Koła Gospodyń Wiejskich.

 

Najważniejszym założeniem tej  imprezy jest promocja rolnictwa ekologicznego, certyfikowanych artykułów ekologicznych i zdrowego sposobu odżywiania. Zapewnimy dobrą zabawę w rodzinnym gronie, wiele ekologicznych atrakcji dla dzieci, konkursy z nagrodami, gry i zabawy – zachęca Starostwo Powiatowe w Kartuzach

Pomorskie Stowarzyszenie Producentów Ekologicznych BioPomorze jest organizatorem wydarzenia. Targ rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do godziny 14.00.

Wielki Ekopiknik na Sopockim Rynku

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: