Bezpłatne webinarium „Zagubieni w pandemii”

Epidemia koronawirusa spowodowała, że zmieniła się nasza codzienność i rutyna dnia. Często musimy odnaleźć się w pracy zdalnej, mamy problemy z koncentracją czy też  zmagamy się ze znużeniem, zmęczeniem, osłabieniem. Pandemia pokrzyżowała nam plany, co najczęściej rodziło w nas poczucie bezradności i niepewności.

 

Już niedługo, 18 października odbędzie się bezpłatne webinarium „ Zagubieni w pandemii”. Spotkanie odbędzie się o godzinie 17:00 na platformie Zoom i poprowadzą go psychologowie Zespołu Poradnictwa Specjalistycznego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie.

 

Będziemy rozmawiać o doświadczeniu poczucia zagubienia w pandemii, czyli jak pandemia sprawiła, że większość z nas poczuła się zagubiona w tak dobrze znanym świecie – powiedziała Katarzyna Hejko, psycholog współprowadząca webinarium

Wydarzenie odbędzie się  w ramach obchodów Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy się zalogować na platformie Zoom.
Dane do logowania:
https://us04web.zoom.us/j/72196981994?pwd=NXdHQnhXaks3Y3dPaTFIOWZFVGNaQT09

Osobami, które poprowadzą webinarium będą:

  • Katarzyna Hejko– psycholog, która od 7 lat jest pracownikiem  Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie. To absolwentka Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie organizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Niebieska Linia w Warszawie.
  • Wojmir Strzałkowski– psycholog,  który od 16 lat jest pracownikiem  Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie. To absolwent Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie organizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Niebieska Linia w Warszawie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: