Tragedia w Miastku. W fontannie utopił się 49 – latek

Wczoraj po godzinie 12:00 w parku miejskim w Miastku znaleziono zwłoki. Znajdowały się one w fontannie. Według wstępnych informacji 49 – letni mieszkaniec wpadł do fontanny , kiedy próbował nabrać wody. Prawdopodobnie wcześniej spożywał alkohol. Wyjaśnianiem okoliczności zajmuje się policja.

Mężczyznę wyciągnięto z wody i podjęto reanimację. Niestety mimo podjętej reanimacji nie udało się go uratować – poinformował Damian Chamier Gliszczyński , rzecznik prasowy bytowskiej policji

Na miejscu zdarzenia poza policją był również prokurator. Przesłuchiwani byli świadkowie, a także sprowadzany był monitoring.

Z informacji pozyskanych od jednego świadka , który znajdował się w pobliżu 49 – latek i dwaj inni mężczyźni spożywali alkohol siedząc na parkowej ławce. W pewnej chwili 49  – latek miał podejść do fontanny i nabrać wody. Prawdopodobnie się wygłupiał. Wtedy wpadł do wody.

( fot: gp24.pl)
( fot: gp24.pl)

Przestraszeni kompanii oddalili się z miejsca zdarzenia. Mężczyzna został wyciągnięty z wody po jakimś czasie przez przypadkowych przechodni. Głębokość wody w fontannie to około metr.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: