Tragedia w Bałdowie. 38-latka wjechała autem w drzewo

Tczewscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło w miniony piątek w miejscowości Bałdowo. Mundurowi wstępnie ustalili, że kierująca volkswagenem w celu uniknięcia zderzenia z nadjeżdżającym samochodem z przeciwnego kierunku uderzyła w drzewo. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń 38-latka zmarła w szpitalu. Policjanci apelują do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Śledczy proszą o kontakt wszystkich, którzy swoją wiedzą mogliby pomóc w tej sprawie.

W miniony piątek (24 września br.) przed godziną 19 dyżurny tczewskiej Policji odebrał zgłoszenie, że w miejscowości Bałdowo doszło do wypadku drogowego. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci ruchu drogowego, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Pracujący na miejscu wypadku funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 38-letnia kierująca volkswagenem jadąc w kierunku Tczewa, w celu uniknięcia zderzenia z nadjeżdżającym samochodem z przeciwnego kierunku uderzyła w drzewo. Niestety kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala, gdzie zmarła.

Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia przeprowadzili oględziny pojazdu, a policyjny technik wykonał dokumentację procesową oraz zabezpieczył ujawnione ślady, które pomogą w wyjaśnieniu okoliczności tego tragicznego wypadku.

Policjanci apelują do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Śledczy proszą o kontakt wszystkich, którzy swoją wiedzą mogliby pomóc w tej sprawie. Pomocne dla wyjaśnienia sprawy mogą być też nagrania z kamer samochodowych aut, które poruszały się drogą, gdzie doszło do wypadku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: