Potrącenie 81-letniej kobiety w Sztumie

Policjanci otrzymali zgłoszenie o potrąceniu kobiety na przejściu dla pieszych w Sztumie. Na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze z ruchu drogowego i technik kryminalistyki. Mundurowi zabezpieczyli miejsce wypadku oraz wykonali oględziny.

Wczoraj dyżurny sztumskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o potrąceniu kobiety na przejściu dla pieszych w Sztumie. Policjanci pojechali na miejsce zdarzenia, gdzie ustalili okoliczności i przebieg wypadku. Ze wstępnych informacji mundurowych oraz świadków wynika, że 40-letni kierujący osobowym mercedesem, nie zauważył 81-letniej kobiety znajdującej się na przejściu dla pieszych. Kobieta, mieszkanka Sztumu z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala w Sztumie. Funkcjonariusze zabezpieczyli ujawnione na miejscu zdarzenia ślady oraz wykonali dokumentację fotograficzną. Śledczy wyjaśnią teraz bliższe okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci przypominają o zachowaniu szczególnej ostrożności w rejonie przejść dla pieszych. Ostrożność należy również zachować na przejściach, które są słabo oświetlone lub też, które znajdują się w rejonach skrzyżowania dróg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: