Wypadek w Cyganach pod Kwidzynem. Co było jego powodem?

Kwidzyńscy policjanci pracowali przy zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Cygany. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca oplem nie zachowała szczególnej ostrożności podczas wyprzedzania doprowadzając do zderzenia z 29-latkiem jadącym citroenem z przeciwnego kierunku. W wyniku tego zdarzenia kierowcy obu aut z poważnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Wczoraj kilka minut po godzinie 14.00 oficer dyżurny kwidzyńskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, które miało miejsce na drodze relacji Krzykosy- Cygany na terenie gminy Gardeja. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 25-letnia kobieta kierująca oplem nie zachowała szczególnej ostrożności podczas wyprzedzania doprowadzając do zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku citroenem, który następnie uderzył w przydrożne drzewo.

W wyniku tego zdarzenia do szpitala z obrażeniami ciała trafili kierujący obu aut. Na czas prowadzonych działań droga była zablokowana przez kilka godzin w obu kierunkach.

Policjanci będą dokładnie wyjaśniali okoliczności tego wypadku w prowadzonym postępowaniu.

(fot. KWP Gdańsk)
(fot. KWP Gdańsk)

 

(fot. KWP Gdańsk)
(fot. KWP Gdańsk)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: