” Cztery Pory Roku Na Rowerze – Jesień ” Trzeci rajd rowerowy w Chojnicach

Chojnickie Stowarzyszenie Miłośników Roweru „ Cyklista” organizuje już trzeci z czterech rajdów rowerowych. Rajd organizowany jest przy wsparciu finansowym ze strony Urzędu Miasta Chojnice.

Wszyscy zainteresowani wspólnym pokonywaniem kilometrów będą mieć szansę już w najbliższą niedzielę 10 października.

 W ramach wydarzenia „Cztery Pory Roku Na Rowerze”  Cyklista zaprasza wszystkich miłośników roweru na rodzinną przejażdżkę. Tym razem w jesiennym  scenerii.

Pierwsze 50 osób,  które zapiszą się na rajd  będą miały zapewnione specjalne upominki związane z czterema porami roku, a także ciepły poczęstunek – powiedział Dariusz Piekarski z ChTMR „Cyklista”

Celem wydarzenie jest popularyzacja turystki rowerowej, a także  finansowe wsparcie Schroniska dla Zwierząt w Chojnicach.

Uczestnicy niedzielnego rajdu będą mieć zbiórkę o godz. 10:00 na Starym Rynku. Następnie cykliści udadzą się w pierwszą trasę o długości 25 km. Po dotarciu do Schroniska będą mieli czas na wypoczynek i posiłek.

Po około 1,5 godziny od przyjazdu, już poza wydarzeniem dla chętnych, drugi kolejny odcinek do przejechania z Igieł w kierunku Męcikała – Giełdon Mylof – Chojnice – poinformował Dariusz Piekarski

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: