Wstąp w szeregi malborskiej policji

W powiecie malborskim rozpoczęła się kwalifikacja wojskowa. W środę odbyło się jej oficjalne rozpoczęcie z udziałem wicestarosty malborskiego. W uroczystej inauguracji uczestniczyli również przedstawiciele służb mundurowych. Komendę Powiatową Policji w Malborku reprezentował Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji podkom. Damian Empel, który zachęcał poborowych do wstąpienia w szeregi naszej formacji.

Wczoraj o godzinie 10.00 w siedzibie Wojskowej Komendy Uzupełnień w Malborku odbyło się spotkanie z kandydatami, którzy stawili się na kwalifikację wojskową. Była to doskonała okazja, aby porozmawiać z młodymi ludźmi o ich dalszych planach na przyszłość. W uroczystej inauguracji uczestniczył również Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Malborku podkom. Damian Empel, który  zachęcał młodzież do wstąpienia w policyjne szeregi.

W dalszej części spotkania oficer prasowy malborskiej komendy opowiedział młodzieży  o zaletach zawodu policjanta oraz zaprezentował poszczególne wydziały, które funkcjonują w jednostkach policji. W trakcie rozmowy z młodzieżą policjantka przekazała szczegółowe informacjo o tym jak zostać policjantem oraz rozdała kandydatom ulotki informacyjne na temat rekrutacji do służby zachęcając ich do wstąpienia do policyjnej formacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: