Kryminalni zatrzymali 33 – latka. Mężczyzna posiadał znaczne ilości narkotyków

Malborscy kryminalni zatrzymali 33-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Podczas jego przeszukania policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 40 gramów amfetaminy. Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzut.

Policjanci z Malborka podczas prowadzonej pracy operacyjnej w miniony wtorek zatrzymali 33 – letniego mieszkańca powiatu elbląskiego podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Na jednej  z posesji na terenie malborskiej gminy weryfikowali posiadane informacje w sprawie narkotykowej.

Funkcjonariusze w trakcie przeszukania 33-latka i jego samochodu, znaleźli w apteczce i należącej do niego saszetce dwa woreczki foliowe z zawartością białego proszku. Mężczyzna został zatrzymany, a następnie  przewieziony do policyjnego aresztu. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że zabezpieczone substancje to ponad blisko 40 gramów amfetaminy.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokurator nałożył na niego policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: