Problem z basenami w Starogardzie Gdańskim za 7 mln zł. Woda jak w zaniedbanym oczku wodnym

Wraca temat basenów w Starogardzie Gdańskim zbudowanych ze środków miejskich i państwa. Jeszcze w lipcu woda w nich była jak w Morzu Śródziemnym. Dzisiaj woda jest jak w zaniedbanym oczku wodnym.

Budowa odkrytych basenów w Starogardzie Gdańskim kosztowała 7 mln zł, w tym 2 miliony pochodziło z budżetu państwa. Jeszcze w lipcu baseny otwierały władze – prezydent miasta Janusz Stankowiak, poseł Prawa i Sprawiedliwości Kazimierz Smoliński i nawet Dariusz Drelich, wojewoda pomorski. Odtrąbiono sukces. Woda w nich była jak w Morzu Śródziemnym.

Obiekt to trzy różne baseny, wodny plac zabaw, boisko do piłki plażowej, parking dla camperów oraz droga ppoż.

Dzisiaj ten sam obiekt, a szczególnie niecki wodne wyglądają jak zaniedbane oczka wodne. Całość pokazały lokalne media kociewski.pl i jo.tv.

 

 

Przypomnijmy, że już w pierwszych dniach funkcjonowania basenów wyszły niedoróbki.

 

Dzień otwarcia basenów - od prawej poseł PiS Kazimierz Smoliński, Dariusz Drelich - wojewoda pomorski i Janusz Stankowiak prezydent miasta (fot. starogard.pl)
Dzień otwarcia basenów – od prawej poseł PiS Kazimierz Smoliński, Dariusz Drelich – wojewoda pomorski i Janusz Stankowiak prezydent miasta (fot. starogard.pl).

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: