Znęcał się nad matką. Trafił wreszcie do aresztu

Pod koniec września policjanci zatrzymali 25-latka, który znęcał się nad swoją matką, a wobec ojca i rodzeństwa kierował groźby pozbawienia życia. Zatrzymany mężczyzna nie stosował się do nałożonych środków zapobiegawczych wobec czego w niedzielę policjanci zatrzymali agresora, a wczoraj sąd umieścił go na 3 miesiące w areszcie. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Pod koniec września do Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach zgłosiła się 60-letnia kobieta, która złożyła zawiadomienie dotyczące znęcania się nad nią przez jej syna. Policjanci zatrzymali 25-latka, przesłuchali świadków, a następnie przedstawili zatrzymanemu zarzut znęcania się na matką oraz kierowania wobec ojca i rodzeństwa gróźb pozbawienia życia.

Na wniosek mundurowych prokurator zastosował wobec 25-latka środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego, nakazu opuszczenia lokalu mieszkalnego i zakazu zbliżania do osób pokrzywdzonych. Pomimo tego agresywny mężczyzna nadal przychodził do swojej matki i wszczynał awantury. Wobec tego w minioną niedzielę policjanci zatrzymali 25-latka, celem zastosowania surowszych środków zapobiegawczych. Wczoraj kartuski sąd na wniosek prokuratury zastosował wobec agresora 3-miesięczny areszt.

Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: