Policjanci z Gdańska poszukują 15-latka z Suchanina

Policjanci z komisariatu na Suchaninie poszukiwali 15-letniego Darka A. z Gdańska. 18 października br. rano 15-letni gdańszczanin wyszedł z mieszkania w dzielnicy Piecki – Migowo i nie powrócił. Chłopiec na szczęście odnalazł sę.

AKTUALIZACJA

Chłopiec na szczęście odnalazł się. Policja zakończyła poszukiwania.


18 października br. wieczorem policjanci z komisariatu na Suchaninie odebrali zgłoszenie o zaginięciu 15-letniego Darka A. z Gdańska. 18 października w godzinach porannych matka miała ostatni kontakt z 15-letnim synem, który wyszedł z mieszkania i do chwili obecnej nie wrócił , ani nie skontaktował się z rodziną.

Zaginiony ma 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma włosy krótkie koloru ciemnego oraz oczy koloru ciemnego, ubrany jest w kurtkę koloru czarnego z kapturem z odblaskami, spodnie koloru czarnego, bluzę koloru khaki, ma buty sportowe koloru czarnego.

Osoby, które rozpoznają 15-latka ze zdjęcia, mają informacje na temat zaginionego, w szczególności o miejscu jego pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu VIII Policji w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 245B . Tel: 47 741 68 22 lub pod numerem alarmowym 112.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: