Awantura na pokładzie samolotu. Musieli opuścić pokład

Podczas lotu z Norwegii jedna z pasażerek dosyć głośno i wulgarnie zaczęła pouczać załogę samolotu. W identyczny sposób odnosiła się również do mężczyzny, który pił alkohol i hałasował na pokładzie samolotu.

Doszło do kłótni dwojga pasażerów, wobec których interweniowali funkcjonariusze z gdańskiej placówki Straży Granicznej – poinformował Morski Oddział Straży Granicznej

Patrol Zespołu Interwencji Specjalnych otrzymał w niedzielę wezwanie do lecącego z Oslo samolotu, który lądował w Gdańsku. Na pokładzie samolotu miało dojść do kłótni dwojga pasażerów. Kobieta, 46-letnia mieszkanka województwa śląskiego, w wulgarny sposób odnosiła się do załogi pokładowej.

Kobieta swoją werbalną agresję kierowała również wobec innego pasażera. Był nim 38-letni mężczyzna z województwa pomorskiego, który razem z kolegami pił alkohol i zachowywał się głośno, zarówno w trakcie lotu, jak i zaraz po wylądowaniu – przekazała Straż Graniczna

46 – latka kilka razy zwracała uwagę mężczyźnie, żądając, żeby się uspokoił. Niestety mężczyzna nie zamierzał zastosować się do uwag kobiety. W  efekcie między pasażerami wywiązała się kłótnia i żadne nich nie zareagowało na upomnienia załogi pokładowej.

Zarówno kobieta jak i mężczyzna uspokoili się dopiero w obecności funkcjonariuszy Straży Granicznej. W asyście funkcjonariuszy opuścili pokład samolotu. Za niewykonywanie poleceń dowódcy statku powietrznego zostali ukarani mandatami.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: