Nowy Staw. 22-latek zdemolował klatkę schodową

Nowostawscy policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy, który będąc pod wpływem alkoholu zdewastował klatkę schodową w jednym z budynków wielorodzinnych. Zarządca wspólnoty wycenił straty na 7 tys. zł. Podejrzany po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia. Grozi mu za to kara nawet do 5 lat więzienia.

We wtorek przed godziną 22.00 policjanci z Komisariatu w Nowym Stawie zostali wezwani na interwencję do awantury domowej w jednym z mieszkań na terenie miasta. Na miejscu awanturnikiem okazał się 22-letni lokator, który był pod znacznym wpływem alkoholu. Podczas interwencji funkcjonariusze ustalili, że chwilę wcześniej ten sam mężczyzna zdewastował klatkę schodową w innym budynku mieszkalnym. 22-latek wyrwał licznik, uszkodził drzwi oraz powybijał szyby w  ściance działowej.

Policjanci przyjęli zawiadomienie o uszkodzeniu mienia od zarządcy budynku, który wycenił straty na 7 tys. złotych. Mundurowi zatrzymali mężczyznę i przewieźli do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu zatrzymany usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: