Policjanci z Czerska odzyskali skradzioną koparko-ładowarkę

Kilkanaście godzin po kradzieży koparko-ładowarki z terenu budowy na terenie gminy Czersk, kryminalni z Komisariatu Policji w Czersku ujawnili miejsce, gdzie znajduje się skradziony sprzęt. Mundurowi w wyniku podjętych czynności namierzyli koparkę na polu w okolicach miejscowości Szałamaje.

Policjanci z czerskiego komisariatu Policji zostali poinformowani o kradzieży koparko-ładowarki wartości 140 tysięcy złotych z terenu budowy  w miejscowości Złotowo w gminie Czersk.

Natychmiast do działań poszukiwawczych za utraconą koparką przystąpili policjanci z czerskiego wydziału kryminalnego informując równocześnie o zdarzeniu wszystkie patrole w służbie oraz ościenne jednostki. Od zgłoszenia kradzieży sprzętu budowlanego upłynęło zaledwie kilkanaście godzin, gdy policjanci z Czerska w wyniku intensywnych czynności operacyjno-rozpoznawczych odnaleźli koparkę  na jednym z użytków rolnych w okolicach miejscowości Szałamaje.

Skradziona koparka poddana została oględzinom z udziałem technika kryminalistyki, który zabezpieczył różnego rodzaju ślady, a potem została zwrócona prawowitemu właścicielowi.

Policjanci cały czas pracują nad tą sprawą i weryfikują wszystkie zdobyte informacje, aby doprowadzić do zatrzymania sprawcy lub sprawców tego przestępstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: