Młodzież Wszechpolska wręczyła mopa Marcie Lempart

Marta Lempart, liderka Ogólnopolskiego Strajku Kobiet pojawiła się w Tczewie. Postanowiła zbierać podpisy pod obywatelskim projektem „Legalna aborcja. Bez kompromisów”. Zbiórka rozpoczęła się przed biurem poselskim PiS na Starym Mieście. Na działaczkę czekała grupa narodowców, którzy usiłowali zagłuszyć spotkanie lewicowców.

Narodowcy wręczyli jej mopa do sprzątania.

Lewacy mają dziś powód do wstydu. Nie umiejąc zarejestrować swojego protestu zostali najpierw usunięci z planowanego miejsca zgromadzenia, a następnie zagłuszeni przez Młodzież Wszechpolską i Ruch Narodowy. Ponadto lider pomorskich Wszechpolaków wręczył Marcie Lempart mop, aby tym razem posprzątała po swoim cyrku – przekonuje Młodzież Wszechpolska z Pomorza.

 

Przypomnijmy, że Marta Lempart postanowiła pokazać jak wielkim „szacunkiem” darzy kobiety i ich ciężką pracę. Wulgarna aktywistka rozlała czerwoną farbę przed siedzibą PiS. Zauważyła to kobieta zajmująca się sprzątaniem budynku, która poprosiła liderkę tzw. „Strajku Kobiet”, aby po sobie posprzątała. Zderzyła się jedynie z niesamowitą pogardą działaczki, która próbuje przekonywać, że walczy o prawa kobiet. Hucpa Lempart wywołała ogromne oburzenie w sieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: