Nowy sklep w Pruszczu Gdańskim. Jakie promocje w dyskoncie Action?

Ogólnopolska sieć dyskontów niespożywczych Action, otworzyła sklep w Pruszczu Gdańskim. Market zlokalizowany jest w parku handlowym przy ul. Ignacego Domeyki 1. Na klientów czeka ponad 6000 artykułów z aż 14 kategorii. Aktualnie w promocji są m.in.: akcesoria do pieczenia, ładowarka do baterii, świece zapachowe, ciepłe koce i poncza oraz bielizna.

– Na lokalizację sklepu w Pruszczu Gdańskim wybraliśmy park handlowy, w którym operują już inne znane marki. W okolicy znajdują się duże osiedla mieszkaniowe oraz ulica Raciborskiego, łącząca Obwodnicę Trójmiasta z drogą krajową nr 91, prowadzącą w stronę Gdańska i Tczewa. Niezmotoryzowani dotrą do Action dzięki rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej. Jestem przekonany, że za sprawą tak dogodnego położenia, na zakupy do naszego sklepu wybiorą się zarówno mieszkańcy miasta, jak i całego regionu. Obecnie polecam szczególnie asortyment, który umili mroźne, zimowe wieczory – ciepłe ubrania, tekstylia oraz klimatyczne oświetlenie – mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska.

Sklep Action w Pruszczu Gdańskim zajmuje powierzchnię ponad 930 m2. Market został zaprojektowany z myślą o komforcie oraz bezpieczeństwie klientów i pracowników. Szerokie alejki oraz oznaczenia na podłodze pomogą zachować odpowiedni dystans. Ponadto przy kasach zostały umieszczone środki dezynfekujące i ekrany ochronne. Sklep działa w godzinach 9:00-21:00 od poniedziałku do soboty oraz od 9:00 do 20:00 w niedziele handlowe. W Sylwestra będzie czynny od 9:00 do 16:00.

Action urozmaica ofertę handlową centrum zakupowego, w którym działają już sklepy spożywcze, odzieżowe oraz księgarnie. W pobliżu znajdują się również popularne hipermarkety, sklepy z gadżetami i lokale gastronomiczne. Dojazd do Action ułatwiają ważne drogi miejskie oraz dobrze rozwinięta sieć komunikacji publicznej. Na klientów czeka także wspólny parking, liczący ponad 120 miejsc postojowych.
Niskie ceny, duży uśmiech.

Sklep Action – wielobranżowy dyskont

Action oferuje asortyment artykułów codziennego użytku oraz produktów sezonowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Klienci znajdą tu m.in. artykuły higieny osobistej, środki czystości, odzież, zabawki oraz artykuły gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i dla zwierząt, a także przekąski i napoje. Tym, co zdecydowanie wyróżnia sieć Action, jest element niespodzianki, wynikający z tego, że 2/3 asortymentu dynamicznie rotuje, a w każdym tygodniu na półkach pojawia się ponad 150 nowych produktów. Dzięki temu firma może szybko dopasowywać swoją ofertę do zmieniających się potrzeb konsumentów. Klienci bardzo to doceniają, a ponadto wysoko oceniają jakość produktów.

Obecnie w Action odnaleźć akcesoria na imprezy karnawałowe: balony, girlandy, konfetti oraz świeczki. Na półkach znajdują się również gry umilające spotkania z rodziną i znajomymi, sprzęt do przygotowania przekąsek na ciepło czy idealne na przyjęcia gotowe jedzenie.

W ofercie sezonowej dominuje asortyment z produktami na zimę. Są to m.in. ciepłe ubrania i akcesoria: rękawiczki, czapki, szaliki i skarpety, do tego bielizna termiczna oraz kapcie. Dla osób lubiących spędzać czas na zewnątrz, Action przygotował ponadto kurtki, nieprzemakalne poncza i kalosze. Warto również zadbać o swoje bezpieczeństwo po zmroku i zaopatrzyć się w odblaski i oświetlenie. Zimą należy pamiętać również o zwierzętach, które mają utrudniony dostęp do pożywienia. Action proponuje karmiki różnej wielkości dla ptaków, a także karmę, nasiona i orzechy.

Kierowcy również odnajdą tu coś dla siebie. Sklep oferuje nie tylko produkty pierwszej potrzeby, takie jak skrobaczki do lodu i pokrowce na samochody, chroniące przed śniegiem. W swoim asortymencie ma wiele innych akcesoriów, ułatwiających codzienne podróże autem: środki czystości, zapachy, pokrowce na kierownice i fotele, wycieraczki, pasy napinające, dywaniki oraz zestawy żarówek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: